Hakkımda

Doç. Dr. Aylin Kılıç

50.000+
Cerrahi Tecrübe

Aylin Kılıç, uluslararası alanda kariyer yapmış olan katarakt ve refraktif cerrahi, keratokonus alanında çalışan bir cerrahtır. 1974 doğumlu olup, Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Genç yaşta ileri derecede cerrahi tecrübesi kazanmış (35 yaşlarında 50.000 cerrahi tecrübesi) bu sayede akademik kariyerini tamamlamıştır.

Uzmanlıklar

KeraNatural
Tedavisi
Katarakt
Cerrahisi
Göziçi
Mercek Uygulaması
Uzak – Yakın
Gözlükten Kurtarma
Fakik Göziçi
Mercek Uygulaması
Korneal Çapraz
Bağ Tedavisi
Kornea Nakli
(Keratoplasti)
LASIK
Lazer Göz Ameliyatı
Keratokonus

Keratokonus normalde yuvarlak olan korneayı koni şeklinde öne doğru incelterek görme kalitesini bozan bir hastalıktır. Genetik bir yatkınlığın yanı sıra göz ovma da hastalığın ilerlemesine katkıda bulunabilir.

Dünyada ilk kez Doç. Aylin Kılıç tarafından yapılan KeraNatural uygulaması, anestezi uygulanmadan lazer yardımıyla zayıflamış kornea tabakasına tünel açılarak ağrısız, hızlı, güvenli ve konforlu doğal kornea dokusu yerleştirme yöntemidir.

Aylin Kılıç Lasik Tedavisi
Lasik

Lazer göz ameliyatı (göz haritalama), uzağı görememe, miyop olma ve astigmatizm gibi göz kusurlarını tedavi etmek için yapılır.

Kişiye özel lazer göz ameliyatı sonrasında gözlük ve lensler çıkartılmaktadır. Uzun yıllardır uygulanan lazer göz ameliyatı, bireylerin daha net görme sağlayarak yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı olur.

Başarılar

Uluslararası Ödüller

Aylin Kılıç Ödülleri

Bana Ulaşın

Hastalığınız, tedavi yöntemlerim ve merak ettiğiniz diğer tüm konular için benimle iletişime geçebilirsiniz.