Doç. Dr. Aylin Kılıç

aylin kilic blog

Aylin Kılıç, uluslararası alanda kariyer yapmış olan katarakt ve refraktif cerrahi, keratokonus alanında çalışan bir cerrahtır. 1974 doğumlu olup, Hacettepe Üniversitesinden mezun olmuştur. Genç yaşta ileri derecede cerrahi tecrübesi kazanmış (35 yaşlarında 50.000 cerrahi tecrübesi) bu sayede akademik kariyerini tamamlamıştır.

Katarakt, refraktif cerrahi ve keratokonus alanında uluslararası başarıları bulunan Doç. Dr. Aylin Kılıç, Uluslararası Refraktif Cerrahi Derneği yönetim kurulu üyesi ve 2008 yılından beri Uluslararası Refraktif Cerrahi Derneğinin Türkiye temsilcisidir.

Doç. Dr. Aylin Kılıç’ın Keranatural Mükemmellik Hikayesi – Akademik Hüner, Yenilikçi, Bilimsel Çözümler ve Eşsiz Deneyim Yolculuğu

1. Mükemmellik Mirası: Doç Dr. Aylin Kılıç’ın KC tedavisindeki yolculuğu, 1997 yılında KC için dünyanın ilk Korneal Halka prosedürünü gerçekleştiren Prof Joseph Colin’in mentorluğunda başladı. Bu mükemmellik mirası, Kılıç’ın bu alandaki çığır açan çalışmalarının temelini oluşturmuştur.
2. Kapsamlı Deneyim: On yılı aşkın deneyimiyle Doç Dr. Kılıç, 2003’ten 2016’ya kadar 1000’den fazla Geleneksel Korneal Halka prosedürü gerçekleştirerek uzmanlığını ve hastaların yaşamlarını iyileştirmeye olan bağlılığını göstermiştir.
3. Yenilikçi Teknikler: 2017 yılında Doç Dr. Kılıç, Allotex tekniğini kullanarak ilk korneal inlay klinik serisini tanıttı ve emmetroplar ve hipermetroplar dahil 130 vakayı tedavi etti. Bu yenilikçi yaklaşım, KC hastaları için tedavi seçeneklerini genişletmiştir.
4. Uluslararası İşbirliği: Doç. Dr. Kılıç’ın 2019 yılında ABD Göz Bankası (VisionGift) ile yaptığı işbirliği, KeraNatural ürününün ve dünya çapında KC tedavisinde öncü bir gelişme olan İstanbul nomogramının geliştirilmesine yol açtı.
5. Kanıtlanmış Sonuçlar: Doç Dr. Kılıç, 2019’dan 2024’e kadar 200’den fazla KC vakasını Keranatural cerrahisi ile başarıyla tedavi etti ve 5 yıllık takip ile kapsamlı bakım sağladı. Çalışmaları 18 sunum, 3 ödül ve Keranatural cerrahisine adanmış 5 bilimsel akademik makale ile tanınmıştır.
Kliniğimizde hasta bakımına öncelik veriyor ve gerçekleştirdiğimiz her prosedürde mükemmellik için çabalıyoruz. Keratokonus için etkili bir tedavi arıyorsanız, KC tedavisindeki en son gelişmeleri kullanarak size en yüksek bakım standardını sağlamak için Doç. Dr. Aylin Kılıç ve ekibine güvenin. Bir konsültasyon planlamak ve Keranatural ameliyatı ile daha net görme ve daha iyi yaşam kalitesi için ilk adımı atmak için bugün bize ulaşın.
doc dr aylin kilic 1
doc dr aylin kilic 2
doc dr aylin kilic 3
doc dr aylin kilic 4
doc dr aylin kilic 5
doc dr aylin kilic 7
doc dr aylin kilic 8
doc dr aylin kilic 9
doc dr aylin kilic 11
doc dr aylin kilic 13
doc dr aylin kilic 14
doc dr aylin kilic 16
doc dr aylin kilic 17
doc dr aylin kilic 18
doc dr aylin kilic 19
doc dr aylin kilic 20
doc dr aylin kilic 21
doc dr aylin kilic 22

Başarılar

Uluslararası Ödüller

aylin kilic award

Bana Ulaşın

Hastalığınız, tedavi yöntemlerim ve merak ettiğiniz diğer tüm konular için benimle iletişime geçebilirsiniz.